BMD Leto 2019: Hlavné námestie sa premenilo na svetovú metropolu módy!

Bratislavské módne dni by MERCEDES-BENZ opäť priniesli módu do centra nášho hlavného mesta! Zmeškali ste túto jedinenčnú módnu šou? Nezúfajte! V nasledujúcich riadkoch vám veľmi radi priblížime atmosféru uplynulého večera.

Bratislava po pár týždňoch znovu (o)žila módou! Predposledný júnový štvrtok sme totiž mali možnosť vychutnať si to najlepšie z Bratislavských módnych dní by MERCEDES-BENZ na sezónu LETO 2019 a všetkým módnym nadšencom byť vďaka ich priebehu na bratislavskom Hlavnom námestí o kúsok bližšie. Obľúbenú módnu akciu otvorila organizátorka projektu Mária Reháková, spolu s marketingovou manažérkou spoločnosti Mercedes-Benz, pani Ingrid Drozd Janečkovou.

Ani organizátorka úspešného podujatia s dlhoročnou tradíciou a riaditeľka vydavateľstva STAR production v jednom, pani Mária Reháková, pritom netají, že zo všetkých edícií Bratislavských módnych dní by MERCEDES-BENZ má najbližšie práve k tej letnej. Aj tohto roku sa podujatie pod holým nebom nieslo v príjemnej atmosfére, ktorá bezpochyby nadchla nejedného fanúšika módy a zdvihla latku obdobných podujatí o riadny kus vyššie.

Ing. Mária Reháková, generálna riaditeľka Agentúry promotion, 
Janečková
Ingrid Janečková, Mercedes-Benz Slovakia
Ing. Vladimír Grežo, riaditeľ BKIS
Ing. Vladimír Grežo, riaditeľ BKIS

Veď naši talentovaní módni tvorcovia nám naservírovali bohatú porciu nádherných kúskov luxusných značiek pre LETO 2019. Medzi zvedavými návštevníkmi nebola núdza o slová uznania, nekončiaci potlesk i obdivné pohľady smerované na modely návrhárov, ktorým by sme touto cestou chceli poďakovať za priazeň a povzbudiť ich v aj v budúcej módnej tvorbe.

To, čo robí Bratislavské módne dni by MERCEDES-BENZ unikátnou prehladkou svojho druhu, je tiež dynamika podujatia a organizácia celej šou na svetovej úrovni. Tá aj tento rok prilákala na námestie v Bratislave stovky zvedavcov. Počasie bolo milosrdné, preto nám nič nebránilo v ceste užiť si neopakovateľný večer plný módnej inšpirácie.

Celý článok na www.zenskyweb.sk

About BMD