Bratislavské módne dni 2017: Druhý deň prekonal všetky očakávania!

Bratislavské módne dni sú v plnom prúde a Ženskýweb vám prináša tie najčerstvejšie informácie. Druhý deň prestížnej módnej udalosti prekonal i tie najväčšie očakávania.

Módna udalosť roka Bratislavské módne dni oslavujú už dvanásť rokov od svojho založenia. Druhý prehliadkový deň sa niesol v znamení renomovaných návrhárov a  značiek zo Slovenska i zahraničia. Maratón módy odštartovala detská módna značka Olala! girls. Rozkošné oblečenie si zamiluje snáď každá malá slečna. Jedinečnú premiéru v rámci sveta módy uviedli návrhárka Rebecca Justh a umelecký sklár Achilleas Sdoukos. Dvojica predstavila modely, ktoré boli obohatené o odliatky zo skla. 

Diváci si prišla na svoje i pri prehliadke nevšedných kabeliek značky Dajana Rodriguez. Páni sa potešili pri pohľade na modelky, ktoré predvádzali vychytené plavky značky Relleciga.  Najväčším prekvapením večera bola extravagantná móda od mladej návrhárky Dominky Kozákovej. Víťazka súťaže Hľadáme nové tváre módnej scény Veronika Kopálová obhájila svoje víťazstvo. 

Eleganciu a zaujímavé strihy priniesla šikovná návrhárka Zuzana Haková. V kolekcii návrhárky dominovala sýta horčicová farba. Milovníci slovenskej módy sa mimoriadne tešili na prehliadku uznávanej návrhárky Jany Jurčeko. Janka ani tentokrát nesklamala a predviedla kolekciu, ktorá vyzdvihla krásu a pôvab ženy. 

Záver druhého dňa patril rumunskej návrhárke Rozalie Bot, ktorá predviedla svoju najlepšiu kolekciu. Pestré farby, jednoduché strihy a pritom výrazné modely. Toto je pravé haute couture. 

Všetky kolekcie nájdete v galérii!

About BMD