Bratislavské módne dni 2017: Prvý deň v znamení farieb a noblesy

Bratislavské módne dni tento rok vstúpili do svojej druhej dekády. Prvý deň prehliadok 12. ročníka sa niesol v znamení zvučných mien, ktorí predviedli nežné modely, ktoré skvelo korešpondovali s aktuálnom sezónou jar/leto.

Bratislavské módne dni 20107 - Mária Reháková

Bratislavské módne dni 20107 - Zlatica Hujbertová

 

Hlavným dejiskom módy na Slovensku je po prvý raz hotel Crowne Plaza v Bratislave. V exkluzívnych priestoroch sa nadšencom módy postupne predstavilo niekoľko slovenských ale i zahraničných návrhárov a módnych značiek. Šťavu všetkým prehliadkam dodal skvelý DJ Matthew Sax pod produkčným vedením hudobníka Martina Valihoru. 

Prvý deň sme na móle mohli vidieť desať vycibrených módnych prehliadok. Na úvod sa nám predstavila značka Olala girls! so štýlovými šatami pre malé princezné. Tutu sukne sú stále hitom, ktoré milujú nielen malé slečny. Horúce trendy na túto sezónu nám ukázali návrhárky Veronika Kostková a Jana Polak. Nechýbala ani značka Zoe Fabrics so sviežimi pestrofarebnými modelmi. Milovníci módy si prišli na svoje i pri ľúbivých modeloch značky Hellenski by Emma Klein

About BMD