Bratislavské módne dni 2017: Tretí deň ukázal to najlepšie!

Už tradične bol tretí deň Bratislavských módnych dní tým najlepším čo slovenská i zahraničná móda ponúka.

Prehliadky odštartovala jedinečná jarná kolekcia značky La Rena. Dizanérka Renáta Kliská opäť siahla po kvalitných materiáloch a žiarivých farbách. Zo zahraničia k nám priniesla svieži vánok návrhárka Maria Oberfrank so svojou značkou Pitour.

Azda najkrajšie prevedenie mala prehliadka kabeliek Katie Q, ktoré navrhuje dizajnérka Katarína Feix. Nežné baletky boli skvelou voľbou namiesto modeliek. Anna Mária Kiss Kossa stavila na nežnú kolekciu, do ktorej starostlivo zakomponovala folklórne prvky. 

Návrhárka Ivana Marmare tentokrát ukázala kolekciu, v ktorej prevládali kúsky na bežný deň. Jednoduché línie, vycibrený minimalizmus a kvalitné látky. Presne to sú slová, ktoré charakterizujú kolekciu návrhárky Idy Sándor. Svoj idol ženskej krásy na Bratislavských módnych dňoch predstavila i obľúbená Michaela Ľuptáková. Jej kolekcia bola opäť ódou na ženu. 

Zástupcami pánskej módy na BMD bola značka Nicollas Berenique. Precízne ušité obleky, najnovšie strihy a exkluzívne materiály sú alfou a omegou pre moderného gentlemena. Na ich prehliadke predvádzali i herci Štefan Skrúcaný a Juraj Kukura.

Krásnou bodkou za BMD bola módna návrhárka Jana Pištejová. Dizajnérka sa rozhodla ubrať z jej povestnej čipky a vytvorila tak úplne inú kolekciu na akú sme zvyknutí. Jej nový štýl je rozhodne fresh a sexi!

Všetky kolekcie nájdete v galérii!

About BMD