BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz sa blížia! Na čo sa môžete tešiť?

Už 15. apríla štartuje v bratislavskej Refinery Gallery jarná časť 14. ročníka BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz.

Počas niekoľkých rokov sa vyprofilovali na jediné stabilné podujatie v oblasti módy, spájajúce prezentáciu etablovaných návrhárov spoločne so začínajúcimi autormi na Slovensku.

Slovenské i zahraničné módne esá

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz ponúkajú program plný slovenských a svetových módnych dizajnérov i módnych značiek.

K dizajnérskym hviezdam, ktoré predstavujú vlastnú tvorbu patria zvučné mená Richard Rozbora, La Rena, Jana Pištejová, Jana Jurčenko, Ema Klein, Veronika Hložníková, Zuzana Haková a ďalší. Zo zahraničných návrhárov sa v minulosti zúčastnili napríklad britská návrhárka Belinda Chorley, talianski dizajnéri Franco Franceska a Emilio Pucci, ruský dizajnér Igor Gulyaev, Rakúšanka Maria Oberfrank, česká návrhárka Alice Abraham, brat speváčky Madonny Christophe Ciccone, talianska návrhárka Giada Curti, španielska dizajnérka Agatha Ruiz De La Prada a mnohí ďalší. I to je dôkazom, že BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz pokračujú vo vývoji, rozširujú medzinárodný dosah, hosťujú významné zahraničné značky a módnych tvorcov. Okrem toho lákajú taktiež pozornosť verejnosti nabitým programom a každou novou edíciou prinášajú množstvo zaujímavých momentov či prekvapení.

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz taktiež podporujú a sponzorujú módnych návrhárov, aby mohli svoje kolekcie prezentovať aj na zahraničných fashion weekoch, ako je MQ Vienna Fashion Week a v ďalších európskych mekkách módy.

Bohatá ponuka modelov

Okrem širokej škály dámskych modelov si pozvaní hostia vychutnávajú aj …

Celý článok nájdete na www.zenskyweb.sk

About BMD