Bratislavské módne dni sa po veľkom úspechu vracajú do Prahy!

V utorok, 19. septembra 2017 sa v historických priestoroch Smetanovej siene Obecného domu v Prahe predstaví so svojimi kolekciami trinásť zvučných značiek.

Bratislavské módne dni na Slovensku fungujú už dvanásť rokov a patria medzi najväčšie módne udalosti. Tie Pražské začali svoju históriu písať minulý rok, kedy sa organizátori rozhodli preniesť tento úspešný projekt aj za hranice našej krajiny. Po veľkom úspechu sa tak v Obecnom dome prestížna udalosť zopakuje, a to už v polovici septembra. 

Počas prehliadky sa s výberom svojej tvorby predvedú stálice slovenskej módnej scény Michaela Ľuptáková, Ida Sandor, Veronika Hložníková, Zuzana Haková, Katie Q., Nicolas Berenique, Jana Jurčenko, La Rena, Hellenski by Ema Klein. Ich modely budú predvádzať finalistky súťaže Miss Slovensko. 

Spomedzi českých návrhárov svoje kolekcie predvedú Alice Abraham, Ponerovci a tvár Pražských Bratislavských módnych dní Andrea Verešová so svojou kolekciou BLACKEVE. Prekvapením veľkolepého večera bude návšteva z ďalekého Londýna, Britská módna dizajnérka a popredná návrhárka korzetov Belinda Chorley.

About BMD