Bratislavské módne dni uzavreli tohtoročnú módnu sezónu. Nechýbali chvíle prekvapenia ani množstvo známych tvárí!

Tento týždeň vrcholia nielen vianočné prípravy, ale i tohtoročná módna sezóna. Rozlúčili sme sa s ňou, ako vždy, veľkolepo. Máme za sebou totiž zimnú edíciu Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz! A tá priniesla hneď niekoľko nezabudnuteľných momentov.

Na úvod pár nostalgických poohliadnutí k Bratislavským módnym dňom 2018. Na 13. ročník bude rozhodne prečo spomínať. Po vydarenom jarnom úvode, keď sa na jednom móle stretlo viac ako 20 návrhárov a módnych značiek, si nadšenci módy mohli vychutnať letnú prehliadku na Hlavnom námestí v Bratislave. Tá sa už stabilne teší veľkej obľube širokej verejnosti. Počas jesennej edície sa o nezameniteľnú módnu šou postarali nielen tí najlepší z najlepších na domácej módnej scéne, ale i návrhári z Veľkej Británie. Počas jesennej časti sme sa zas vďaka projektu Nové tváre módnej scény dozvedeli aj meno najtalentovanejšieho mladého návrhára tohto roka.

Veľkolepé finále BMD

Zimná edícia si pre fanúšikov módy pripravila prekvapenia i nečakané momenty. Či už to bola osobná gratulácia organizátorky Bratislavských módnych dní a riaditeľky vydavateľstva STAR Production Márii Rehákovej skvelej návrhárke Veronike Hložníkovej k dvadsiatemu výročiu na módnej scéne alebo  historicky prvé dejisko módnych dní v bratislavskom Primaciálnom paláci.

Viac exkluzívnych záberov a informácií nájdete na www.zenskyweb.sk

About BMD