Druhý večer BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz potvrdil ich status najprestížnejšieho módneho podujatia

Druhý večer BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz potvrdil ich status najprestížnejšieho módneho podujatia

Už druhý deň naše hlavné mesto, a predovšetkým bratislavská Refinery Gallery žije módou, za čo vďačíme jarnej edícii 14. ročníka prestížneho podujatia BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz.

I keď majú naši čitatelia a fanúšikovia módy možnosť sledovať prenos z BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz prostredníctvom Ženského webu a sociálnych sietí, o ich priebehu, ako aj všetkých zaujímavostiach, ktoré s nimi súvisia, vás počas uplynulých dní podrobne informujeme. Ani druhý večer obľúbenej módnej udalosti na Slovensku tak nebude výnimkou.

Splnil očakávania

Aj tentoraz sa v jeho úvodnej časti zhostila slova organizátorka BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz, pani Mária Reháková. Tá sa všetkým návštevníkom, ako i partnerom podujatia, poďakovala predovšetkým za dlhoročnú priazeň a podporu. No nielen to. Ako bonus všetkých hostí príjemne prekvapila. Na každého totiž čakal darček – milá pozornosť od Hotela & Spa Resort Kaskady. Na tvárach ľudí bolo vidieť nadšenie a naozaj veľké prekvapenie. A presne o tom nám išlo. 🙂

Večer plný hviezd

Počas krátkeho príhovoru pani Mária Reháková, riaditeľka vydavateľstva STAR production, prezradila tiež aktuálnu tému projektu Nové tváre módnej scény – M.R. ŠTEFÁNIK.

Krátko po 20:00 hodine večer, nás už naplno opantala atmosféra na prehliadkovom móle. Tu sa v prevedení roztomilých detí na začiatku, krásnych modeliek, ale i šarmantných mužov striedali kolekcie od uznávaných módnych tvorcov zo Slovenska, našich západných susedov a vzdialenejšieho Rumunska. Vlastné kolekcie nám (v tomto poradí) predviedli návrhárske esá a značky: Alligalli, Rozbora Couture, Jana Polak, Unikate, Izabela Komjati, Relleciga, Annmária Kiss Kósa, Michaela Ľuptáková, Jana Gavalcová, Nicollas Berenique, Rozalia Bott, Poner a Jana Pištejová.

Kým úvod večera patril vďaka modelom značky Alligalli deťom, o finále sa postarala Jana Pištejová. Ako býva u nej zvykom, jej modely predvádzalo množstvo známych krások. Za všetky spomeňme modelku a moderátorku Soňu Skoncovú, Máriu Zelinovú, Mirku Luberdovú, Dominiku Ngo Ducovú a samozrejme návrhárkinu dlhoročnú kamarátku a múzu v jednom – fenomenálnu Andreu Verešovú.

Viac fotiek z prehliadky a párty nájdete na www.zenskýweb.sk

About BMD