Máme za sebou veľkolepé finále Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz!

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz sa prehupli do svojho finálne … a to doslova vo veľkom štýle! Prehliadky slovenských a zahraničných dizajnérov, i vyhodnotenie súťaže Nové tváre módnej scény pre tento rok, boli určite adekvátnou bodkou za septembrovým módnym maratónom.

Ak ste si náhodou mysleli, že v rámci Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz vás už nič neprekvapí, opak je pravdou. Hlavná ikona našich módnych večerov, organizátorka podujatia – pani Mária Reháková, dokáže aj po rokoch prekvapiť. Tentoraz v príhovore apelovala na ambíciu Bratislavských módnych dní pomáhať nádejným talentom, ktorí sa v móde našli.

Počas uplynulého večera si na svoje prišli (aj) fanúšikovia tradičného čínskeho odevu, slovenskej dizajnérskej špičky a samozrejme nových tvárí módnej scény, ktoré bojovali o tento prestížny titul niekoľko uplynulých týždňov.

Sleduj Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz jeseň 2019 – 19.09.2019 – zaznam od používateľa MichalMotuz na www.twitch.tv

Počas večera sa predstavili …

… všetkých päť finalistiek projektu Nové tváre módnej scény, úžasná Jana GavalcováRozbora Couture a samozrejme už avizovaný, exkluzívny hosť z Číny, návrhárka WU MEIXUAN.

Rozbora Couture

Viac na www.zenskyweb.sk

About BMD