Módna udalosť roka: Začínajú BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz

Prípravy na najprestížnejšiu módnu udalosť roka vrcholia. Už dnes si milovníci módy prídu na svoje. V pondelok totiž začínajú BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedez-Benz v Refinery Gallery a ich aktuálny štrnásty ročník.

Módna udalosť roka: Začínajú BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz

V nádherných priestoroch divadla P.O. Hviezdoslava sa dnes doobeda konala tlačová konferencia k prestížnemu podujatiu BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz. Nádherná módna šou začína dnes večer a bude pokračovať aj zajtra. Na móle sa vystriedajú uznávaní slovenskí návrhári, ale tešiť sa môžete aj na dizajnérov zo zahraničia. „Každý ročník BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ prinesie vždy niečo iné. Pred štrnástimi rokmi som si dala sama pre seba tri hlavné úlohy tohto podujatia. V prvom rade by mala táto módna šou predstavovať stabilný priestor pre našich módnych tvorcov. V druhom rade som vždy chcela každý ročník zabezpečiť módnych tvorcov zo zahraničia, čo sa mi aj vždy podarilo. Pri desiatom výročí som si dala úlohu, že urobím všetko preto, aby sa naši tvorcovia dostali do zahraničia. Boli sme už v Londýne, aj v Ríme a v iných zahraničných mestách. Spolupracujeme s Viedňou. Stabilný projekt som vytvorila v Prahe v Obecnom dome. Je to štvrtý ročník podujatia, kde sa v Prahe predstavujú slovenskí módni návrhári. Má to skvelú odozvu. Máme naozaj výnimočných dizajnérov, ktorí reprezentujú našu krajinu,“ povedala generálna riaditeľka STAR Production, pani Mária Reháková.

Riaditeľka STAR Production Mária Reháková, s nevestou podnikateľkou Monikou Rehákovou a budúcou bloggerkou, vnučkou Vikinkou

Riaditeľka STAR Production Mária Reháková, s nevestou podnikateľkou Monikou Rehákovou a budúcou bloggerkou, vnučkou Vikinkou

Jarnou časťou prehliadok odštartujú BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz už svoju 14 sériu. Aj tento rok najprestížnejšia módna udalosť prinesie niekoľko noviniek a počas dvoch dní v bratislavskej Refinery Gallery odprezentuje aktuálne kolekcie domácich tvorcov doplnené hosťami z Talianska, Rumunska a Česka. Jarnou časťou sa zároveň štartuje aj aktuálny ročník projektu NOVÉ TVÁRE MÓDNEJ SCÉNY.

Celý článok na www.zenskyweb.sk

About BMD