Zmeškali ste ho? Takto vyzeral prvý večer BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz

Prvý večer BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz sa obvykle nesie v duchu krátkeho poohliadnutia za uplynulými ročníkmi, no býva tiež plný očakávaní, vylepšení či noviniek. To, čo sa ani rokmi nemení, je poskytnutie nevšedného módneho zážitku.

Zmeškali ste ho? Takto vyzeral prvý večer BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz

Inak tomu nebolo ani ostatný večer, keď sme odštartovali jarnú edíciu BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz 2019.Jedná sa o úspešný projekt organizovaný vydavateľstvom STAR production už štrnásty rok. Pani Mária Reháková, ktorá za ním stojí, netají, že ide o dlhé týždne náročných príprav, veď ostať stáť na jednom mieste sa neodpúšťa: „Musíme neustále prinášať niečo nové, aby slovenská móda napredovala. Módnu scénu sme za roky nášho fungovania obohatili o množstvo návrhárov, ktorým dávame podmienky na štart ale podporujeme ich aj v ďalšej tvorbe.“ 

Prvý večer najprestížnejšieho módneho podujatia na Slovensku sa sústredil do priestorov bratislavskej Refinery Gallery. Je obdivuhodné, ako sa za pár hodín dokáže zmeniť takmer prázdna hala na centrum módy porovnateľné so zahraničnými šou!

Bolo na čo pozerať

Ak ste boli uplynulý večer v Refinery Gallery alebo ste sledovali live prenos priamo na našom webe či sociálnej sieti, určite nám dáte za pravdu. Poskytol krásny vizuálny zážitok. Vám ostatným prinášame  krátky report z prvého dňa BRATISLAVSKÝCH MÓDNYCH DNÍ by Mercedes-Benz 2019!

Úvod večera patril hlavnej organizátorke módnych večerov, pani Márii Rehákovej. Tá sa za dlhoročnú priazeň všetkých fanúšikov poďakovala krátkym príhovorom a zároveň predstavila partnerov projektu, ktorí sa stali súčasťou našej „BMD rodiny“. 🙂

Viac fotiek a celý článok nájdete na www.zenskyweb.sk

About BMD